Změnit vzhled   léto zima
V celém objektu, připojení WIFI
777 260 571

Ubytování v Krkonoších

signal
 • Návštěvní kniha penzion Český ráj
In-počasí
TOPlist

Penzion Kavka

Penzion - poloha

 • Penzion Kavka se nachází při hlavním tahu do Krkonoš v takzvané východní bráně do Českého Ráje, v malebném městě Podkrkonoší Nové Pace. Penzion je ideálním místem pro relaxaci, odpočinek a podnikání výletů do krásného Podkrkonoší a do Českého ráje.

  Nabízíme tři velké apartmány v klidném rodinném penzionu. Penzion pro rodiny s dětmi, ale i pro páry, které chtějí strávit klidnou dovolenou.

  Příjemné posezení v příjmné společenské místonosti nejen ve večerních hodinách, V letních měsících je možnost využívat venkovní krytý bazén se slanou vodou, posezení na terase, zahradu s otevřeným ohništěm, s travnantým hřištěm na míčové hry a dětským hřištěm, večerní grilování.

  Wi - fi zdarma v objektu. Možnost využití relaxačního centra v objektu s bazénem, saunou a vířivou vanou.

Vybavení penzionu

 • Na oplocené udržované zahradě je venkovní vyhřívaný krytý bazén se slanou vodou. Posezení na zahradě u otevřeného ohniště nebo na terase u grilu. Možnost travnatého hřiště na míčové hry nebo ping - pongu, děti rády využijí dětské hřiště s pískovištěm a trampolínou. Uvnitř penzinu je pískovcová společenská místnost a velká společná kuchyně se zařízením, která navazuje na relaxační cetrum, kde můžete využít vyhřívaný bazén s 30°C, velkou vířivou vanu až pro 6osob s 37°C, saunu s ochlazovacím bazénkem či odpočívárnou a to po dohodě. V podkroví jsou dva velké samostané plně vybavené apartmány(1 a 2). V každém apartmánu je vybavená kuchyně(lednice, mikrovlná trouba, vařič, skleničky, talíře,.. ), jídel. stůl, velké šatní skříně, televize, ložnice, koupelna.

  Apartmán č. 3 je mezonetový, samostatný s vlastním vchodem, terasou. Je nadstandardně a vkusně vybaven, dvě ložnice, vybavená kuchyň s obývacím pokojem, koupelna, WC.

  Přístup do penzinu je samostaným vjezdem z hlavní silnice na asfaltový uzavřený dvůr.

Penzion - ideální dovolená

 • Náš penzion je připraven ve všech směrech naplnit Vaše představy o ideálně strávené dovolené, nebo volných chvílí.
  Na Vaši návštěvu se těší Michal a Klára Kavkovi

Výlety, atrakce, zábava

 • Ski Areál Herlíkovice, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Hrad Trosky, Bozkovské dolomitové jeskyně, ZOO Dvůr Králové nad Labem, zřícenina hradu Kumburk, hrad Pecka, Jičín město pohádek, Prachovské skály, Jinolické rybníky, Humprecht, hrad Kost, rozhledna Tábor, Jahodnice, potapápěcký lom Rumchalpa, lyžařské centrum Máchovka a zimní stadion v Nové Pace, aqvapark Jičín, Valdštejn, Hrubá skála, Hrubý rohozec, Rotštejn a dětský areál šťastná země v Radvánovicích, disco Pecka.

Penzion - fotogalerie

Aleo Flash Slideshow Gallery Maker
lyze_banner

Penzion v Českém ráji

Levné ubytování v Českém ráji, Kumburský Újezd 17, 509 01 Nová Paka, Czech Republik, e-mail: info@penzion-kavka.cz, www.penzion-kavka.cz